Nasza kadra

Natalia Koziróg

AKADEMIA BEAUTY ZOOM

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Kosmetolog specjalizujący się w terapiach przeciwstarzeniowych. Ukończyła również podyplomowe studia z zakresu pedagogiki na Uczelni Nauk Społecznych. Zawód kosmetologa, w którym ma już ponad 10 letnie doświadczenie, jest nieustannie jej ogromną pasją. W swojej pracy często stosuje terapie łączone, by osiągnąć jak najlepsze efekty kuracji. Natalia doświadczenie zawodowe zdobyła w salonach kosmetycznych w Polsce oraz USA. Ukończyła liczne kursy z zakresu mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej twarzy, skóry głowy, lipolizy iniekcyjnej, stymulatorów tkankowych, wypełniaczy, toksyny botulinowej  w kosmetologii oraz różnych technologii High-Tech. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i konferencjach kosmetycznych.

Veronika Dinovitser

AKADEMIA BEAUTY ZOOM

Magister Kosmetologii Małopolskiej Wyższej Szkoły w Krakowie ze specjalnością Kosmetologia Medyczna. Obecnie studiuje na kierunku Pielęgniarstwo na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie kosmetologii estetycznej poszerza uczestnicząc w licznych kongresach, kursach i szkoleniach specjalistycznych w Polsce oraz za granicą. Prowadząc szkolenia w pełni angażuje się w przystępne i efektywne przekazywanie wiedzy. Jej wykłady cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób chętnych na rozpoczęcie swojej przygody z medycyną estetyczną, a także wśród profesjonalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę. Veronika podnosi swoje kwalifikacje, szkoląc się od najlepszych instruktorów  światowej klasy instruktorów.

Małgorzata Różańska

AKADEMIA BEAUTY ZOOM

Z wykształcenia magister AWF, dietetyk, kosmetolog, certyfikowana linergistka i brow master z dużym doświadczeniem oraz trener makijażu permanentnego i stylizacji brwi.

Zawodowo zajmuje się makijażem permanentnym, stylizacją brwi oraz kosmetologią.

Makijaż permanentny i stylizacja brwi to jej synonim pasji i sztuki. Dzięki zdolnościom manualnym, ale przede wszystkim tysiącom godzin pracy z Klientem, jest świetnie przygotowana aby wprowadzić kursantki w świat PMU i stylizacji oka.

Skontaktuj się z nami!

AKADEMIA BEAUTY ZOOM