Szkolenia online

AKADEMIA BEAUTY ZOOM

POLECANE KURSY

Anatomia Twarzy

Anatomia i Powikłania

POZNAJ WSZYSTKIE DOSTĘPNE KURSY

Szkolenia dla kosmetologów online

Akademia Beauty Zoom to profesjonaliści, dla których kształcenie innych to nie tylko praca, ale i pasja. Jesteś na początku swojej drogi w dziedzinie kosmetologii? A może szukasz solidnego szkolenia, które umocni Twoje podstawowe wiadomości z zakresu anatomii twarzy? Szkolenia dla kosmetologów online to świetne rozwiązanie dla Ciebie niezależnie, czy pracujesz jako kosmetolog od kilku lat, czy dopiero zaczynasz swoją karierę.

Szkolenia medycyna estetyczna online – solidna dawka wiedzy

Szkolenia dla kosmetologów online prowadzone są na bazie profesjonalnie przygotowanych prezentacji, które otrzymujesz i z których
możesz korzystać również po ukończonym kursie. Dzięki temu wrócisz do wybranych zagadnień, kiedy zaistnieje taka potrzeba.

Akademia Beauty Zoom oferuje podstawowe szkolenie z zakresu anatomii twarzy wprowadzające do zagadnień związanych z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej oraz rozszerzone dotyczące zarówno zagadnień anatomicznych, jak i powikłań, które mogą wystąpić podczas wykonywania zabiegów.

Szkolenia online w wybranym zakresie

Na szkoleniu podstawowym dowiesz się, jak rozmieszczone są wybrane warstwy twarzy m.in. kości, naczynia krwionośne, nerwy, mięśnie i gruczoły. Szkolenie z zakresu anatomii oraz powikłań zawiera najbardziej aktualne informacje z dziedziny anatomii oraz te związane z niepożądanymi efektami występującymi po wypełniaczach, lipolizie, mezoterapii i innych zabiegach kosmetologicznych i tych z zakresu medycyny estetycznej.

W trakcie wybranego szkolenia poznasz także funkcje, powiązania oraz cechy struktur. Wszystko to zaprezentowane na schematach,
modelkach i ilustracjach histologicznych i tych pochodzących z mikroskopu elektronowego. Dzięki temu bardzo dobrze poznasz każdą z nich i będziesz wiedzieć, jak rozpoznać niepokojące objawy powikłań.

Na szkoleniach w Akademii Beauty Zoom otrzymasz informacje, które są niezbędne w pracy kosmetologa. Szkolenia online to dobre
wprowadzenie do kursów stacjonarnych, na których możesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoją wiedzę. Dzięki nim będziesz mieć zawsze aktualne informacje z zakresu anatomii twarzy.

Skontaktuj się z nami!

AKADEMIA BEAUTY ZOOM