O NAS

AKADEMIA BEAUTY ZOOM

Akademia Beauty Zoom powstała z myślą o osobach ceniących najwyższą jakość metod szkolenia.

To u nas odbywasz szkolenia pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty zdobytym w Polsce oraz za granicą, dla których kształcenie innych to nie tylko duża satysfakcja, ale również ogromna przyjemność.  

Nasi instruktorzy poza najwyższym poziomem kwalifikacji posiadają również przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w przekazywaniu wiedzy.

W Akademii Beauty Zoom  stawiamy na praktykę, dlatego każde szkolenie to w 70% zajęcia praktyczne, podczas których kursanci mają możliwość ćwiczyć swoje nowe umiejętności na modelkach, pod okiem naszych instruktorów.

Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do kursanta.

Mając na uwadze komfort naszych klientów organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym.

Po szkoleniach wszyscy kursanci otrzymują poszkoleniową opiekę instruktora, dzięki czemu mogą liczyć na wsparcie naszych profesjonalistów podczas pierwszych samodzielnie wykonywanych zabiegów.

Akademia Beauty Zoom znajduje się w centrum Warszawy (al. Niepodległości 245/74)  co upraszcza i skraca czas dojazdu z każdego punktu miasta. Lokalizacja zapewnia szereg ułatwień komunikacyjnych. Chcąc do nas dotrzeć, można skorzystać zarówno z autobusu jak i tramwaju. Pod szkołą znajduje się również ogólnodostępny parking dla osób poruszających się samochodem.

Akademia Beauty Zoom zapewni Ci :

komplet materiałów szkoleniowych

naukę pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem zawodowym

modelki do ćwiczeń

możliwość wykupienia dodatkowych godzin szkoleń

wsparcie instruktora po szkoleniach

miła obsługa w biurze szkoły, gdzie mogą Państwo uzyskać informacje i zapisać się na szkolenia.