Kategorie
Blog

Nowy rok i nowe wyzwania w Twoim salonie – poznaj zalety
kursu z wolumetrii

Wolumetria to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Dowiedz się, jakie są zalety kursu z wolumetrii i co nowego zaoferujesz swoim klientkom w nadchodzącym roku!

Wolumetria – co to za zabieg?

Wolumetria z roku na rok zyskuje coraz większe rzesze fanek i fanów. Zabieg ten pokochały kobiety dojrzałe, które pragną przywrócić swojej skórze jędrność i urodę. Wolumetria to zabieg polegający na wypełnieniu i wymodelowaniu owalu twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego. Efekt widoczny jest niemal natychmiast. Klientki mogą zauważyć poprawę owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek, uwydatnienie kości policzkowych,
wypełnienie doliny łez lub wypełnienie zapadniętych policzków.

Zabieg wolumetrii – wskazania

Zabieg wolumetrii jest wskazany dla wszystkich osób, które w naturalny sposób pragną uzupełnić niedoskonałości lub nieco odmłodzić wygląd. Polecany jest szczególnie w następujących przypadkach:
• konturowanie twarzy,
• uwydatnienie kości policzkowych,
• wypełnienie obszaru „doliny łez”,
• poprawa zarysu żuchwy,
• uzupełnienie objętości niektórych rejonów twarzy,
• wygładzenie i spłycenie zmarszczek,
• poprawa jędrności skóry.

Kurs wolumetrii – zalety

Kurs z wolumetrii pozwoli Ci lepiej odpowiedzieć na oczekiwania Twoich klientek. Zabiegi wypełniające cieszą się niesłabnącą popularnością. Prawidłowo wykonana wolumetria daje niezwykle naturalny efekt, który utrzymuje się nawet do 18 miesięcy. Kurs z wolumetrii będzie
pomocny w utrzymaniu ruchu w Twoim salonie na zadowalającym poziomie.

Kurs z wolumetrii jest niezbędny, jeśli chcesz działać wedle najnowszych trendów. Warto więc zainwestować w rozwój salonu i naukę nowych zabiegów.