Kategorie
Blog

Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o szkoleniu z przedłużania rzęs 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to bardzo popularny zabieg, który polega na precyzyjnym przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej rzęsy przy użyciu pęsety i niewielkiej ilości kleju. Szkolenie z przedłużania rzęs jest przeznaczone dla każdego, kto chce się nauczyć efektywnej stylizacji rzęs i modelowania oka – bez konieczności posiadania wcześniejszych kursów czy certyfikatów. Kobiety pokochały tę metodę przedłużania rzęs, dlatego włączenie jej do usług swojego salonu to doskonały sposób na uatrakcyjnienie oferty i zdobycie długotrwałych relacji z klientkami, ale nie tylko. Zdobycie takich umiejętności to świetny pomysł na samo rozpoczęcie biznesu i zbudowania sieci klientów.

Jeśli wciąż wahasz się, czy zdecydować się na szkolenia z przedłużania rzęs metodą 1:1

Jak wygląda szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1?

Szkolenia z przedłużania rzęs w Warszawie to doskonała okazja, by poszerzyć swoje kwalifikacje i nauczyć się techniki, która jest skuteczna i wyjątkowo chętnie wybierana przez klientki. Kurs z przedłużania rzęs 1:1 trwa 8 godzin i składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W trakcie zajęć uczestnicy mogą zobaczyć, jak krok po kroku zabieg jest wykonywany przez specjalistę, a następnie będą mogli sami przećwiczyć przedłużanie rzęs na modelce.

Czego można się nauczyć na szkoleniu z przedłużania rzęs metodą 1:1?

Podczas szkolenia z przedłużania rzęs uczestnicy dowiedzą się, jak przebiega cykl wzrostu włosa i jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Poznają niezbędne zasady bezpieczeństwa i higieny, podstawowe zasady przygotowania stanowiska pracy oraz nabędą wiedzę z zakresu modelowania oka, dobru sztucznych rzęs i dostępnych na rynku narzędzi oraz produktów pielęgnacyjnych. Szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1 obejmuje także takie zagadnienia, jak rozmowa z klientką, dbanie o rzęsy po zabiegu i wybór odpowiednich kosmetyków.

Kurs przedłużania rzęs 1:1 pozwala w krótkim czasie opanować podstawy tej innowacyjnej metody, dlatego skierowany jest do każdego zainteresowanego – zarówno dla tych, którzy mają umiejętności i wykształcenie kosmetologiczne, jak i dla osób nieposiadających takich kwalifikacji. Uczestnicy otrzymają stosowny certyfikat i będą mogli poszerzyć swoje usługi o profesjonalną stylizację rzęs.